Dlaczego Radykalne Wybaczanie ?

Radykalne Wybaczanie zakłada, że jesteśmy duchowymi istotami, przeżywającymi ludzki los, a osoby, które wyrządzają nam krzywdę, z duchowego punktu widzenia, są naszymi nauczycielami i bez ich pomocy nie moglibyśmy się rozwijać i wypełnić naszej duchowej misji, z jaką przychodzimy na Ziemię. Z punktu widzenia duchowego, wszystkie zdarzenia i sytuacje w życiu – zarówno te oceniane przez nas jako dobre czy złe, mają jakiś cel i służą rozwojowi naszej duszy. Często nie jesteśmy w stanie zrozumieć w jaki sposób przykre, czy traumatyczne sytuacje przyczyniają się do naszego rozwoju duchowego, ponieważ na obecnym poziomie świadomości, trudno dostrzec nam doskonałość we wszystkim, co nas spotyka. Musimy jednak pamiętać, że WSZYSTKO co nas spotyka jest zgodne z Boskim Planem.

Radykalne Wybaczanie zależy od naszej gotowości postrzegania rzeczy z duchowego punktu widzenia. Nie opiera się ono na żadnej religii ani też żadnej nie wyklucza, jednak wymaga przynajmniej wiary w Wyższą Moc lub Inteligencję oraz w istnienie duchowej rzeczywistości poza naszym światem fizycznym. Aby Radykalne Wybaczanie stało się realną częścią naszego życia, musimy przyjąć za podstawę myśl, że istniejemy jednocześnie w dwóch światach – ludzkim i duchowym. To, co w świecie ludzkim, zasługuje na potępienie, w świecie duchowym jest dokładnie tym, czego potrzebuje nasza dusza, do wzrostu i rozwoju. Wszystko, za co w świecie ludzkim potępiamy innych – na poziomie duchowym jest nam niezbędne do rozwoju. Trudne sytuacje w naszym życiu – są okazjami do tego, abyśmy pokochali siebie, a osoby, które nas ranią, są na poziomie duchowym naszymi uzdrawiającymi aniołami, które pokazują nam – jaką część siebie powinniśmy obdarzyć miłością.

Colin Tipping , twórca idei Radykalnego Wybaczania pracował w hospicjum gdzie obserwował jak odchodziły osoby które wybaczyły, a jak te które całe życie borykały się z poczuciem krzywdy. Oczywiście ci pierwsi odchodzili w spokoju i akceptacji za swój ziemski los i to co przeżyli.

Z wielu metod jakie poznałam na uzdrowienie duszy ta właśnie zadziałała zdecydowanie najszybciej i przyniosła pozytywne rezultaty. Przeszłam długą drogę aby wyjść z:

– energii braku do energii obfitości,

– smutku do radości

– lęku do spokoju

– nieufności do zaufania

Żałuję że tyle czasu na to czekałam, by zerwać z niewspierającymi przekonaniami i postawić na siebie, a nie na innych kosztem siebie.

Teraz żyję jak ja wybieram, a nie jak inni oczekują 🧡 🧡 🧡

JK

Joanna Krusche

twój coach dobrej zmiany

trenerka Radykalnego Wybaczania

Instytutu Metody Tippinga: https://metoda-tippinga.pl/web/

Znajdziesz mnie w bazie certyfikowanych trenerów tej metody:
https://metoda-tippinga.pl/web/trenerzy/

Kontakt:

dzwoń 505037205

lub napisz do mnie:

joanna.krusche@gmail.com

Masz jedno życie, nie marnuj go, rozwiń skrzydła !